Informationsmöte den 15 februari

Bild saknas - Grupp

Torsdagen den 15 februari kl 19:00 bjuder styrelsen in till ett informationsmöte för att berätta om vad som pågår inom klubben just nu.

Detta kommer vara ett bra tillfälle att komma med idéer och förslag samt få höra hur styrelsen tänker kring det ideella arbete som behövs för att få verksamheten att fungera.

Det kommer bjudas på fika.

Hjärtligt välkommna!

Senaste nytt från Kalix Golfklubb

Golfsäsongen är slut

Snön har lagt sig och vi får nu se fram emot nästa golfsäsong. Vi får tacka alla ni som har besökt vår golfbana, gäster som egna medlemmar. Det är för er vi anstränger oss att hela tiden förbättra kvalitén på banan. Ni kan gärna följa oss på hemsidan under vintern. Under nyhetsflödet på första sidan skriver vi om vad som händer på Kalix GK eller i Kalix Golf AB. Om ni är intresserade av det som sker på klubbens styrelsemöten så återfinner ni det i våra protokoll under fliken Medlemmar/Klubbinformation.

Läs mer »
Kalix Golfklubb
Nyborgsvägen 175
952 91
Kalix
Tel: 0923-159 35 (under golfsäsongen)
Mobil: 070-547 31 82
E-post: info@kalixgolfklubb.se

Upp