Informationsmöte Torsdag 8 mars

Bild saknas - Crowd 2045498 1280

Hej medlemmar, redan nu på torsdag den 8 mars kl 18.30 så kommer det hållas ett extra informationsmöte.

Då kommer följande punkter tas upp:

* Styrelsen
* Kanslist

Vi ser framemot att träffa er alla och hoppas verkligen att ni bokar upp torsdagskvällen för Kalix Golfklubb samt Kalix Golf AB.

 

MvH Styrelsen

Senaste nytt från Kalix Golfklubb

Golfsäsongen är slut

Snön har lagt sig och vi får nu se fram emot nästa golfsäsong. Vi får tacka alla ni som har besökt vår golfbana, gäster som egna medlemmar. Det är för er vi anstränger oss att hela tiden förbättra kvalitén på banan. Ni kan gärna följa oss på hemsidan under vintern. Under nyhetsflödet på första sidan skriver vi om vad som händer på Kalix GK eller i Kalix Golf AB. Om ni är intresserade av det som sker på klubbens styrelsemöten så återfinner ni det i våra protokoll under fliken Medlemmar/Klubbinformation.

Läs mer »
Kalix Golfklubb
Nyborgsvägen 175
952 91
Kalix
Tel: 0923-159 35 (under golfsäsongen)
Mobil: 070-547 31 82
E-post: info@kalixgolfklubb.se

Upp