Kallelse Vårårsmöte 12 april kl 18.00

Bild saknas - Rangen

Det är nu tid för vårt årsmöte för 2017. Alla medlemmar är välkomna till mötet. Har ni några förslag som ni vill få med på mötet så ska ni lämna in dem senast 14 dagar före mötet.

Mötet hålls torsdagen den 12 april kl 18.00 i klubbhuset.
Dagordning kommer att presenteras vid ett senare tillfälle.

Välkommna!

Senaste nytt från Kalix Golfklubb

Golfsäsongen är slut

Snön har lagt sig och vi får nu se fram emot nästa golfsäsong. Vi får tacka alla ni som har besökt vår golfbana, gäster som egna medlemmar. Det är för er vi anstränger oss att hela tiden förbättra kvalitén på banan. Ni kan gärna följa oss på hemsidan under vintern. Under nyhetsflödet på första sidan skriver vi om vad som händer på Kalix GK eller i Kalix Golf AB. Om ni är intresserade av det som sker på klubbens styrelsemöten så återfinner ni det i våra protokoll under fliken Medlemmar/Klubbinformation.

Läs mer »
Kalix Golfklubb
Nyborgsvägen 175
952 91
Kalix
Tel: 0923-159 35 (under golfsäsongen)
Mobil: 070-547 31 82
E-post: info@kalixgolfklubb.se

Upp